Przewozy busem, wynajem

przewozy autokarowe Olsztyn

Myśliwskie Zacisze to nie tylko klimatyczna restauracja z regionalnymi specjałami i zajazd z komfortowymi pokojami. Na zakres świadczonych usług dodatkowych składają się także przewozy autokarowe po okolicach Warmii i Mazur, a także na dłuższych trasach. Dysponujemy nowoczesnym środkiem transportu – komfortowo wyposażonym autobusem  marki Mercedes, który może pomieścić grupę 23 osób. Dla małych grup – 7 os. + 1, proponuję przewóz nowym, komfortowym Mercedesem Vito (dopuszczalna opcja z kierowcą lub bez). Przy dużej ilości bagaży, czy dodatkowo rowerów możliwe jest podłączenie zabudowanej przyczepki. Organizujemy przewozy wycieczek szkolnych, pielgrzymek i innych grup zorganizowanych oraz pracowników na indywidualnie ustalonych trasach. Umożliwiamy również wynajem busa z kierowcą na pogrzeby, wesela i imprezy okolicznościowe na terenie miasta Olsztyn i w dalszych okolicach. Jesteśmy w stanie dostosować się do wymagań klientów i zorganizować transport autokarem tak, aby był zgodny z indywidualnymi potrzebami podróżujących.

Przewozy osobowe – Olsztyn

Do dyspozycji podróżujących oddajemy autobus, który jest wyposażony w dodatkowe udogodnienia mające wpływ na komfort jazdy. Przewozy osobowe realizujemy z zachowaniem najwyższych wymogów bezpieczeństwa i w oparciu o wieloletnie doświadczenie kierowcy. Decydując się na transport busem naszej firmy, podróżujący mają do dyspozycji trzystrefową klimatyzację, ogrzewanie, DVD oraz gniazdo do podłączenia laptopa czy USB. Jeżeli chodzi o przewozy grup zorganizowanych i wycieczek, na pokładzie autokaru znajduje się mikrofon dla pilota, dzięki czemu może on urozmaicać czas spędzony w busie opowieściami na temat ciekawostek dotyczących mijanych miejsc.
wynajem busa z kierowcą

Okolicznościowe przewozy osób

W ramach świadczonych usług organizujemy transport autokarem na trasach o różnej długości, jednak realizujemy także okolicznościowy przewóz osób. Oferujemy wynajem busa z kierowcą, który dowiezie gości na wesele czy inną uroczystość. Proponujemy także przewóz z imprezy, z czego chętnie korzystają zarówno firmy, jak i osoby prywatne. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, starając się dopasować ofertę do potrzeb i ustalając dogodne warunki finansowe. Nasz kierowca ma niezbędne kwalifikacje i licencję, dzięki której może świadczyć przewozy wycieczek szkolnych oraz turystycznych na terenie całego kraju. Dbamy o to, aby transport busem przebiegał w komfortowych warunkach, dlatego w przypadku większej liczby bagażu, jesteśmy w stanie zapewnić dodatkową przyczepkę.

Jeżeli interesują Państwa przewozy osobowe z doświadczonym kierowcą – zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy otwarci na współpracę z biurami podróży, szkołami, firmami oraz osobami prywatnymi proponując przewozy autokarowe na atrakcyjnych warunkach.
mysliwskie-zacisze

Wyślij do nas zapytanie